Informace

Fotíte svatby jen v Praze?

Nikoli pro svatební den jsem k dispozici po celé ČR a Evropě. Cestovné po ČR je vždy součástí ceny.

Kolik Fotek dostaneme a jak nám je předáte?

Počet fotografií vždy záleží na velikosti a délce události, počtu hostů. Z opravdu malých svateb je to okolo 100 fotek, u těch velkých klidně i více než 500 fotografií. Upravené fotografie dostanete vždy na DVD v maximální možné kvalitě. Součástí každého balíčku je Vaše privatní webová galerie, kterou můžete sdílet se svými přáteli a rodinou.

Jak je to s úpravou fotek?

Z celkového počtu fotek vyberu  nejlepší a ty upravím. Každou fotografii upravuji s citem a  individuálně, vždy mi jde hlavně o přirozenost úprav, technickou dokonalost. Chci aby fotografije žila a byla plná emocí. Samozřejmostí je, že se podílíte na výběru fotek. Neupravené fotografie neposkytuji, fotografie pod které se podepisuji musí být vždy perfektí. 

Jak rychle nám fotografie předáte?

Několik  fotek (3-5) dostanete druhý den po svatbě, abyste se mohli podělit se svými přáteli například na Facebooku či Twitteru. Zhruba do týdne budete mít základní on-line galerii z Vaší svatby (50-100 fotek). Ostatní fotografie budou dodány do cca 2-3 týdnů. 

Můžeme mít fotoknihu z naší svatby a nebo fotografii na plátně?

Ano zajisté, fotokniha je volitelnou součástí svatebního balíčku. Fotokniha je dělána na míru každému klientovi. Je možné si vybrat z několika velikostí a druhů papíru. Nepoužívám žádné šablony vše je ruční práce. Tisk na jakékoli médium - plátno, tričko, hrneček je možný po individuální dohodě.

Fotografujete také předsvatební portréty či žádosti o ruku?

Ano velmi rád, stačí mě kontaktovat a dohodnout si termín.

Fotografujete sám a nebo máte i asistenta?

Asistent zaručuje dokonalé pokrytí scény i z jiných úhlů a často zachytí momentky které by jinak byly nezaznamenány. Výsledný příběh je poté mnohem dynamičtější a detailnější. Většinu svateb proto mám asistenta, ovšem na těch malých to považuji za plýtvání vašimi prostředky.

Jakou techniku používáte?

Profesionální technika NIKON a Hensel.