Informace

Jaké fotky si u Vás mohu objednat?

Mám dvě hlavní skupiny zákazníků, první tvoří ženy a dívky, které si přejí mít fotografie jako z módních časopisů nebo svůdnou a rafinovaně lechtivou fotografii pro svého partnera či jen tak pro radost.  Chtějí zažít pocit, kdy jsou  obletovány týmem vizážistů a stylistů, den kdy se vše točí jen kolem nich. Výsledkem jsou jedinečné fotografie, které Vám navždy budou připomínat Vaši krásu a jedinečnost.

Druhá skupina klientů jsou zpravidla lidé z podnikatelského prostředí, kteří chtějí kreativní portrét pro svou prezentaci.

Kolik fotek dostanu?

To záleží jen na Vás. Zpravidla to bývají ,,balíčky,, 5-12 fotografíí. Výsledné fotografie jsou vždy v maximální tiskové kvalitě a citlivě upravené postprocesem, tak abyste vždy vypadali dokonale a přirozeně. Neupravené fotografie neposkytuji. Výběr fotek můžete udělat sami a nebo využít moje doporučení.

Jak dlouho focení trvá?

Záleží na počtu fotografií a celkovém konceptu. Může to být hodina a nebo také celý den. Při focení musí vládnout pohoda a dobrá nálada, proto nemusíte nikdy sledovat hodinky. Až budeme spokojeni s výsledkem skončíme.

Máte k dispozici vizážistku a stylistku?

Ano zajisté spolupracuji s několika profesionály. Vizážistka se postará o Váš dokonalý make-up a úpravu vlasů, v průběhu focení dohlíží, aby bylo stále vše perfektní. Cena za vizážistku začíná na 1000 Kč. 

Neví te si rady co na sebe? Najměte si stylistu/tku. Dle Vašeho přání Vám připraví několik outfitů, včetně bot, doplňků, zkrátka všeho co si jen budete přát. Cena stylingu začíná na 1500 Kč.

Fotíte ve studiu a nebo i v exteriéru?

Mám vlastní studio v Praze, které je vždy k dispozici. Rád ovšem využívám exteriérů i interiérů po celé Praze a  ČR. Všechna moje technika je mobilní. Domnívám se, že vhodně zvolená lokace focení posune fotografi ješte na vyšší úroveň. 

Fotíte jen mladé holky? :-)

Ano i tento dotaz občas dostanu. Věřím že jsme krásní v každém věku a každý trochu jiným způsobem. Nemluvím jen o našem zevnějšku, fotografie musí mít duši a cit. 

Jak rychle dostanu upravené fotografie?

Zpravidla 7-10 dnů od schválení finálního výběru. Pokud to je možné a Váš termín opravdu hoří, není problém fotografie upravit do druhého dne. Fotografie můžete dostat buď na DVD nebo prostřednictvím privátního download linku.