Informace

Kolik fotek dostaneme?

To záleží jen na Vás, obvyklé jsou ,,balíčky,, 5-50 fotografií. Fotografie jsou vždy dokonale a s citem upravené a vyretušované. Můžete je dostat na DVD, digitálně a nebo si objednat fotoknihu. Neupravené fotografie neposkytuji.

Jak dlouho focení trvá?

To záleží na celkovém konceptu focení. Nechci abyste se starali o čas, až budeme spokojeni s výsledkem skončíme. Obvykle focení trvá od jedné do tří hodin, pokud si objednáte vizážistku počítejte s hodinkou navíc pro líčení.

Může mě nalíčit vizážistka?

Ano zajisté, vřele to doporučuji, výsledek je nesrovnatelně kvalitnější. Součástí vizáže je i úprava vlasů a základní make-up pro Vašeho partnera. Cena za vizáž se pohybuje 1000-2000 Kč.

Co si vzít na sebe?

To co máte rádi a v čem se cítíte dobře. Fotografie nebudou o oblečení :-) V případě nějakého konceptu můžeme vše zkonzultovat a nebo můžete využít profesionálního stylingu  (od 1500 Kč).

Za jak dlouho budeme mít hotové fotky?

Fotky Vám upravím za cca 7-10 dní od schválení finálního výběru fotek. Při výběru fotek pro úpravu samozřejmě spolupracujeme. V případě zájmu pro Vás zdarma mohu vytvořit privátní webovou galerii.