Informace

Fotíte svatby jen v Praze?

Nikoli pro svatební den jsem k dispozici po celé ČR a Evropě. Cestovné po ČR je vždy součástí ceny.

Kolik Fotek dostaneme a jak nám je předáte?

Počet fotografií vždy záleží na velikosti a délce události, počtu hostů. Z opravdu malých svateb je to okolo 100 fotek, u těch velkých klidně i více než 400 fotografií. Upravené fotografie dostanete vždy  v maximální možné kvalitě. Součástí každého balíčku je Vaše privatní webová galerie, kterou můžete sdílet se svými přáteli a rodinou.

Jak je to s úpravou fotek?

Z celkového počtu fotek vyberu  nejlepší a ty upravím. Každou fotografii upravuji s citem a  individuálně, vždy mi jde hlavně o přirozenost úprav, technickou dokonalost. Chci, aby fotografije žila a byla plná emocí. Neupravené fotografie neposkytuji, fotografie pod které se podepisuji musí být vždy perfektí. 

Můžeme si projít všechny fotky a podívat se jestli tam nejsou ještě nějaké?

Všechny povedené fotografie Vám vždy upravím a opravdu si žádné neschovávám na dlouhé zimní večery :-) U jednotlivých balíčků jsou sice uvedeny počty fotek, ale je to pouze orientační číslo založené na mé zkušeností.

Jak rychle nám fotografie předáte?

Několik  fotek (3-5) dostanete druhý den po svatbě, abyste se mohli podělit se svými přáteli například na Facebooku či Twitteru. Zhruba do týdne budete mít základní on-line galerii z Vaší svatby (50-100 fotek). Ostatní fotografie budou dodány do cca 2-3 týdnů. 

Můžeme mít fotoknihu z naší svatby a nebo fotografii na plátně?

Ano zajisté, fotokniha je volitelnou součástí svatebního balíčku. Fotokniha je dělána na míru každému klientovi. Je možné si vybrat z několika velikostí a druhů papíru. Nepoužívám žádné šablony vše je ruční práce. Tisk na jakékoli médium - plátno, tričko, hrneček je možný po individuální dohodě.

Fotografujete také předsvatební portréty či žádosti o ruku?

Ano velmi rád, stačí mě kontaktovat a dohodnout si termín.

Fotografujete sám a nebo máte i asistenta?

Asistent zaručuje dokonalé pokrytí scény i z jiných úhlů a často zachytí momentky které by jinak byly nezaznamenány. Výsledný příběh je poté mnohem dynamičtější a detailnější.